Unia zapędziła nas w kozi róg
Aby zapewnić bezpieczeństwo energetyczne kraju, Polska powinna zrezygnować z wdrażania unijnej polityki energetyczno-klimatycznej i przede wszystkim inwestować w węgiel brunatny jako tanie i pewne źródło energii. W numerze 19-20 tygodnika “Najwyższy Czas!” z 2022 r. został opublikowany mój artykuł pt. Unia zapędziła nas w kozi róg.
9 maja, 2022
