Unia zapędziła nas w kozi róg

Najwyższy Czas!Aby zapewnić bezpieczeństwo energetyczne kraju, Polska powinna zrezygnować z wdrażania unijnej polityki energetyczno-klimatycznej i przede wszystkim inwestować w węgiel brunatny jako tanie i pewne źródło energii. W numerze 19-20 tygodnika “Najwyższy Czas!” z 2022 r. został opublikowany mój artykuł pt. Unia zapędziła nas w kozi róg.

Koniec treści

Nie ma więcej stron do załadowania