W Bibliotece Śląskiej w Katowicach otwarta będzie wystawa fotograficzna Śląskiego Stowarzyszenia Podróżniczego "Garuda". Podczas wystawy, która potrwa do końca marca, zostanie także zaprezentowanych 5 moich zdjęć z Nowej Zelandii. Zapraszam!
W najnowszym numerze "Globtrotera" ukazała się informacja na temat wyprawy Roraima 2008 do Wenezueli.
Na stronach interia.pl została opublikowana informacja na temat wyprawy Roraima 2008 do Wenezueli.
Na 17 stronie grudniowego numeru "Echa Czeladzi" znajduje się zapowiedź naszej wyprawy Roraima 2008 do Wenezueli.
W 49 numerze "Najwyższego CZASu!" został opublikowany mój artykuł pt. Unijna Rumunia. Na mojej stronie będzie on dostępny po 22 grudnia. Już jest dostępny.
8.12.2007 r. - o godz. 16.45 podczas Festiwalu Lawiny w Miejskim Centrum Kultury w Rudzie Śląskiej, ul. Niedurnego przedstawię prezentację multimedialną Szlaki górskie w Nowej Zelandii. Zapraszam.