Wystawa fotograficzna Śląskiego Stowarzyszenia Fotograficznego „Garuda”

W Bibliotece Śląskiej w Katowicach otwarta będzie wystawa fotograficzna Śląskiego Stowarzyszenia Podróżniczego „Garuda”. Podczas wystawy, która potrwa do końca marca, zostanie także zaprezentowanych 5 moich zdjęć z Nowej Zelandii. Zapraszam!