Coraz więcej wskazuje na to, że dla rządzącego od 2005 r. Polską układu jedyną opcją, by politycy Konfederacji nie weszli do rządu, będzie koalicja Prawa i Sprawiedliwości z Platformą Obywatelską. W serwisie FPG24 został opublikowany mój felieton pt. Po wyborach szykuje się ciekawa koalicja.Po wyborach szykuje się ciekawa koalicja
Coraz więcej wskazuje na to, że dla rządzącego od 2005 r. Polską układu jedyną opcją, by politycy Konfederacji nie weszli do rządu, będzie koalicja Prawa i Sprawiedliwości z Platformą Obywatelską. W serwisie FPG24 został opublikowany mój felieton pt. Po wyborach szykuje się ciekawa koalicja.