Po wyborach szykuje się ciekawa koalicja

Coraz więcej wskazuje na to, że dla rządzącego od 2005 r. Polską układu jedyną opcją, by politycy Konfederacji nie weszli do rządu, będzie koalicja Prawa i Sprawiedliwości z Platformą Obywatelską. W serwisie FPG24 został opublikowany mój felieton pt. Po wyborach szykuje się ciekawa koalicja.