Na podniesieniu płacy minimalnej najwięcej zyska… państwo

Najwięcej na podniesieniu płacy minimalnej w przyszłym roku zyskają finanse państwa (22 proc.). Znacznie mniejszą podwyżkę dostanie pracownik (16 proc.). Wszystko to sfinansują przedsiębiorcy, którzy będą mieli wyższe koszty prowadzenia działalności gospodarczej. Obciążenia wynikające z podwyżki wzrosną im o 18 proc. W serwisie FPG24 został opublikowany mój felieton pt. Na podniesieniu płacy minimalnej najwięcej zyska… państwo.

Dziewiętnaście lat w Unii. Co się sprawdziło?

Ogólnokrajową kampanię informacyjną LPR na temat integracji Polski z UE firmował poseł Roman Giertych, ówczesny społeczny pełnomocnik ds. informacji europejskiej. Znajduje się na niej 10 powodów, dlaczego Polacy nie mogą zgodzić się na integrację z UE. Okazuje się, że doszło do ziszczenia się niemal wszystkich tych powodów, przed którymi ostrzegała LPR. Jakie to powody? W serwisie FPG24 został opublikowany mój felieton pt. Dziewiętnaście lat w Unii. Co się sprawdziło?

Koniec treści

Nie ma więcej stron do załadowania