W 5 numerze tygodnika „Do Rzeczy” z 2023 r. został opublikowany mój wywiad z dr hab. inż. Beatą Kępińską, prezes Polskiego Stowarzyszenia Geotermicznego, profesor Polskiej Akademii Nauk pt. Geotermia szansą dla ciepłownictwa.
W 5 numerze tygodnika „Do Rzeczy” z 2023 r. został opublikowany mój wywiad z dr hab. inż. Beatą Kępińską, prezes Polskiego Stowarzyszenia Geotermicznego, profesor Polskiej Akademii Nauk pt. Geotermia szansą dla ciepłownictwa.