To przez politykę UE płacimy więcej za energię
Komisja Europejska wykupiła na Facebooku płatne reklamy, by odpowiedzieć na antyunijną, słynną już billboardową informację polskich elektrowni na temat ETS. Dawno nie widziałem tak nieudolnej, chamskiej i bezczelnej propagandy. W reklamie KE nagromadzono gigantyczną liczbę dezinformacji i przeinaczeń. Właściwie każde zdanie jest kłamstwem lub grubą manipulacją. W serwisie Kurier Obywatelski został opublikowany mój artykuł pt. To przez politykę UE płacimy więcej za energię.
7 kwietnia, 2022
