Kto zgarnia miliardy ze sprzedaży praw do emisji CO2?
W numerze 5-6 dwutygodnika “Najwyższy Czas!” z 2019 r. został opublikowany mój artykuł pt. Kto zgarnia miliardy ze sprzedaży praw do emisji CO2?
21 stycznia, 2019
W numerze 5-6 dwutygodnika “Najwyższy Czas!” z 2019 r. został opublikowany mój artykuł pt. Kto zgarnia miliardy ze sprzedaży praw do emisji CO2?