Jak Polska wyszła na Unii Europejskiej?
W sobotę 10 września o godz. 14 w Łodzi zapraszam na moje wystąpienie na temat Jak Polska wyszła na Unii Europejskiej? Spotkanie przy ul. Wólczańskiej 118 organizuje Kongres Nowej Prawicy oraz Klub im. Romana Dmowskiego. Więcej informacji na Facebooku. Nagranie z wystąpienia jest dostępne w kanale eMisjaTv.
25 sierpnia, 2016
