Meksyk i Gwatemala w Sosnowcu
W czwartek, 26 listopada o godz. 17.30 w oratorium plebanii św. Tomasza Apostoła w Sosnowcu w ramach Muzycznej Kawiarenki, organizowanej przez Zespół Szkół Katolickich im. Jana Bosko w Sosnowcu, przedstawię prezentację Meksyk i Gwatemala na wiosnę. Zapraszam!
24 listopada, 2015
