Kilka zdjęć ze składania kwiatów 25 sierpnia pod pomnikiem Powstańców Śląskich w Katowicach z europosłem Januszem Korwin-Mikkem i posłem Przemysławem Wiplerem.
W numerze 35-36 tygodnika “Najwyższy Czas!” z 2015 r. został opublikowany mój artykuł, zaanonsowany na okładce, Poszkodowani przez Unię.
W 3 numerze kwartalnika „Opcja na Prawo” z 2015 r. zostały opublikowane moje dwa wywiady: z prof. Jackiem Wodzem Manipulacja to nic złego? oraz z dr. Tomaszem Słupikiem Manipulacja stałym elementem demokracji.
Wziąłem udział w konferencji przez skype, organizowanej przez Centrum im. Adama Smitha, na temat: Prawo obywatela do nieodwiedzania urzędu.
W numerze 33-34 tygodnika “Najwyższy Czas!” z 2015 r. został opublikowany mój artykuł Służba zdrowia wg PiS.