Kraj bez demokracji

Co przeciętny Polak wie o 5-milionowym Sułtanacie Omanu? Niewiele. Nawet nie wie pewnie, jaka jest stolica ani gdzie on jest dokładnie położony. A okazuje się, że to bardzo ciekawy kraj. Nie ma w nim parlamentu, bo nie ma demokracji. Mimo to, a może właśnie dlatego rządzi się całkiem mądrze. Oman ma bardzo mocną walutę. 1 rial warty jest około 10 złotych. W numerze 19-20 tygodnika “Najwyższy CZAS!” został opublikowany mój artykuł pt. Kraj bez demokracji. Na zdjęciu dystrybutor na stacji benzynowej pokazujący, że 33 litry benzyny kosztują w przeliczeniu 74 zł (po podwyżkach).

Blackout w Hiszpanii został wywołany przez niestabilne farmy wiatrowe i fotowoltaiczne

– Winą za blackout w Hiszpanii należy w pełni obciążyć przesycenie systemu elektroenergetycznego niestabilnymi OZE oraz nieracjonalne zduszenie generacji ze stabilnych elektrowni wodnych i gazowych. Pozbawiono tym samym sieć silnych źródeł synchronicznych, które utrzymują pożądaną częstotliwość pola elektromagnetycznego – wyjaśnia w rozmowie z Tomaszem Cukiernikiem prof. dr hab. inż. Ziemowit Malecha z Wydziału Mechaniczno-Energetycznego Politechniki Wrocławskiej, który został opublikowany w serwisie PCh24.pl: Blackout w Hiszpanii został wywołany przez niestabilne farmy wiatrowe i fotowoltaiczne.

Tomasz Froelich: Kocham Polskę!

- Unia Europejska jest wciąż zdominowana przez elitarną sieć, która realizuje globalistyczną wizję ery po zimnej wojnie. Wzrost siły partii patriotycznych staje się ostatnią nadzieją na stabilność i przyszłość Europy – mówi w rozmowie z redaktorem Tomaszem Cukiernikiem Tomasz Mariusz Froelich, poseł do Parlamentu Europejskiego z Alternatywy dla Niemiec. Wywiad pt. Tomasz Froelich: Kocham Polskę! został opublikowany w numerze 17-18 tygodnika "Najwyższy CZAS!".

Koniec treści

Nie ma więcej stron do załadowania