W numerze 3-4 tygodnika “Najwyższy Czas!” z 2023 r. został opublikowany mój wywiad z dr hab. inż. Beatą Kępińską pt. Geotermia w Polsce – ekologiczne dziś i jutro?
W numerze 3-4 tygodnika “Najwyższy Czas!” z 2023 r. został opublikowany mój wywiad z dr hab. inż. Beatą Kępińską pt. Geotermia w Polsce – ekologiczne dziś i jutro?