Burmistrz, który postawił na zdrowy rozsądek

Najwyższy Czas!– Zawsze staram się działać zgodnie ze zdrowym rozumem. Jeśli coś jest normalne, działa i nie trzeba tego komplikować, to nie komplikujmy – mówi Michał Skrzydło, burmistrz Miasteczka Śląskiego. W numerze 29-30 tygodnika “Najwyższy Czas!” z 2022 r. został opublikowany mój wywiad pt. Burmistrz, który postawił na zdrowy rozsądek.