W 3 numerze kwartalnika „Opcja na Prawo” z 2015 r. zostały opublikowane moje dwa wywiady: z prof. Jackiem Wodzem Manipulacja to nic złego? oraz z dr. Tomaszem Słupikiem Manipulacja stałym elementem demokracji.
W 3 numerze kwartalnika „Opcja na Prawo” z 2015 r. zostały opublikowane moje dwa wywiady: z prof. Jackiem Wodzem Manipulacja to nic złego? oraz z dr. Tomaszem Słupikiem Manipulacja stałym elementem demokracji.