Wziąłem udział w konferencji przez skype, organizowanej przez Centrum im. Adama Smitha, na temat: Prawo obywatela do nieodwiedzania urzędu.
Wziąłem udział w konferencji przez skype, organizowanej przez Centrum im. Adama Smitha, na temat: Prawo obywatela do nieodwiedzania urzędu.