Sabotaż klimatyczny w Dąbrowie Górniczej
Fundacja Nowe Zagłębie oraz Klub Gazety Polskiej w Dąbrowie Górniczej zapraszają na spotkanie z Tomaszem Cukiernikiem Sabotaż klimatyczny – o transformacji energetycznej 20 listopada 2024 r. o godz. 17.00 w restauracji Villa Moda w Dąbrowie Górniczej przy ul. T.Kościuszki 4B. Na spotkaniu zaprezentowana zostanie najnowsza książka publicysty pt. „Sabotaż klimatyczny. Jak transformacja energetyczna rujnuje nasze życie”. Podczas spotkania będzie można wygrać kilka egzemplarzy tej książki, a po jego zakończeniu zakupić także inne książki Tomasza Cukiernika oraz otrzymać jego autograf i dedykację. Wstęp wolny! Relacja ze spotkania znajduje się tutaj.

Na kanale Drugi Horyzont z Rafałem Gawendą rozmawialiśmy na temat
W Radiu Wnet rozmawialiśmy z red. Wacławem Pokrzywnickim na temat mojej najnowszej książki
Moje przemówienie po Marszu Niepodległości w Gliwicach 11 listopada 2024 roku:
Na kanale Tomasza Sommera z Julią Gubalską rozmawialiśmy na temat:
Nagranie z mojego wystąpienia w Bochni z 5 listopada 2024 roku: