Geotermia w Polsce – ekologiczne dziś i jutro?
W numerze 3-4 tygodnika “Najwyższy Czas!” z 2023 r. został opublikowany mój wywiad z dr hab. inż. Beatą Kępińską pt. Geotermia w Polsce – ekologiczne dziś i jutro?
16 stycznia, 2023
W numerze 3-4 tygodnika “Najwyższy Czas!” z 2023 r. został opublikowany mój wywiad z dr hab. inż. Beatą Kępińską pt. Geotermia w Polsce – ekologiczne dziś i jutro?
Czy politycy budują coraz silniejszego państwowego czempiona rynku energetycznego po to, by mieli więcej możliwości do manipulowania Polakami? W serwisie FPG24 został opublikowany mój felieton pt. Komu służy manipulacja cenami?