Coraz mniej wolności

logo fpgPo okresie pieriedyszki w pierwszej połowie lat 90. teraz nadszedł etap surowości. Mamy coraz mniej wolności, a coraz większy zamordyzm. I braki widoków na to, że utracone swobody zostaną przywrócone. W serwisie FPG24 został opublikowany mój felieton pt. Coraz mniej wolności.

Koniec treści

Nie ma więcej stron do załadowania