O nieprawidłowościach przy mocno dotowanych przez Unię Europejską elektrowniach fotowoltaicznych, które być może są bardziej szkodliwe dla przyrody i człowieka niż energetyka węglowa. W numerze 35-36 tygodnika “Najwyższy Czas!” z 2022 r. został opublikowany – zaanonsowany na okładce – mój wywiad z mieszkającą na Warmii Aleksandrą Wojtal pt. Fotowoltaiczna degradacja.
