W 33 numerze tygodnika „Do Rzeczy” z 2022 r. został opublikowany mój wywiad z Wojciechem Jakóbikiem, analitykiem sektora energetycznego, redaktorem naczelnym BiznesAlert.pl, pt. Będziemy mieli zimno w domach.
W 33 numerze tygodnika „Do Rzeczy” z 2022 r. został opublikowany mój wywiad z Wojciechem Jakóbikiem, analitykiem sektora energetycznego, redaktorem naczelnym BiznesAlert.pl, pt. Będziemy mieli zimno w domach.