To przez politykę UE płacimy więcej za energię

logo kurier obywatelskiKomisja Europejska wykupiła na Facebooku płatne reklamy, by odpowiedzieć na antyunijną, słynną już billboardową informację polskich elektrowni na temat ETS. Dawno nie widziałem tak nieudolnej, chamskiej i bezczelnej propagandy. W reklamie KE nagromadzono gigantyczną liczbę dezinformacji i przeinaczeń. Właściwie każde zdanie jest kłamstwem lub grubą manipulacją. W serwisie Kurier Obywatelski został opublikowany mój artykuł pt. To przez politykę UE płacimy więcej za energię.

Embargo szansą dla polskiego węgla

logo fpgEmbargo na import węgla z Rosji oznacza przede wszystkim wzrost kosztów ogrzewania zarówno dla polskiej gospodarki, jak i dla gospodarstw domowych. Trzeba sobie to powiedzieć wprost. Ale ważniejsze jest, dlaczego w ogóle bogata w węgiel Polska importuje ten surowiec? W serwisie FPG24 został opublikowany mój felieton pt. Embargo szansą dla polskiego węgla.

Koniec treści

Nie ma więcej stron do załadowania