W środę 17 lutego o godz. 17.30 zapraszam na prelekcję pt. „Polska w Unii Europejskiej”. Spotkanie odbędzie się w Dąbrowie Górniczej w sali przy Bazylice NMPA, ul. Królowej Jadwigi 17. Organizatorem jest Klub „Opcji na Prawo”, Klub „Gazety Polskiej” w Dąbrowie Górniczej oraz Kongres Nowej Prawicy oddział dąbrowski. Tutaj znajduje się wideo z prelekcji, a tutaj – relacja pisemna ze zdjęciami.
