Dwa teksty w Najwyższym Czasie!
W numerze 37-38 tygodnika “Najwyższy Czas!” z 2015 r. został opublikowany mój artykuł Błogosławieństwo ryczałtu oraz wywiad z Bogusławem Ciokiem Kukiz od środka.
W numerze 37-38 tygodnika “Najwyższy Czas!” z 2015 r. został opublikowany mój artykuł Błogosławieństwo ryczałtu oraz wywiad z Bogusławem Ciokiem Kukiz od środka.
Ukazał się trzeci w tym roku numer kwartalnika „Nowoczesna Czeladź”. W środku znajduje się m.in. mój artykuł Darmowe zajęcia bez wsparcia podatników oraz kilka moich zdjęć. Cała gazeta do ściągnięcia tutaj.
26 sierpnia wziąłem udział w konferencji przez skype, organizowanej przez Centrum im. Adama Smitha, na temat: Czy trwanie mitu o darmowych usługach państwa jest skutkiem edukacji publicznej?
Kilka zdjęć ze składania kwiatów 25 sierpnia pod pomnikiem Powstańców Śląskich w Katowicach z europosłem Januszem Korwin-Mikkem i posłem Przemysławem Wiplerem.
W numerze 35-36 tygodnika “Najwyższy Czas!” z 2015 r. został opublikowany mój artykuł, zaanonsowany na okładce, Poszkodowani przez Unię.
W 3 numerze kwartalnika „Opcja na Prawo” z 2015 r. zostały opublikowane moje dwa wywiady: z prof. Jackiem Wodzem Manipulacja to nic złego? oraz z dr. Tomaszem Słupikiem Manipulacja stałym elementem demokracji.