Reportaż w TVP Katowice Post author:Tomasz Cukiernik Post published:26 listopada, 2009 Post category:Aktualności W reportażu „Po drugiej stronie ulicy”, który został wyemitowany w piątek 27 listopada o godz. 19 w TVP Katowice, wykorzystano moje zdjęcia z Indii, Nepalu, Wenezueli, Nowej Zelandii i Hongkongu. Please Share This Share this content Opens in a new window X Opens in a new window Facebook Opens in a new window WhatsApp