Unia Europejska wzięła się za nas już nie na żarty. Jej celem jest albo całkowite uprzykrzenie nam życia, albo sprawienie, by tego życia nam się… odechciało. W serwisie FPG24 został opublikowany mój felieton pt. Będziemy jeździć furmankami i chrustem grzać się przy ognisku.
