Robią nas w konia: Unijne dotacje – ostro!

Polecam szczególnie od minuty 5,45 :)

 

2 odpowiedzi to “Robią nas w konia: Unijne dotacje – ostro!”

 1. Witam,

  Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych, ale twór jakim jest Unia Europejska tak własnie wygląda. Nie trzeba prowadzić krwawych wojen aby podbić Europę. W 2016 roku następuje uwolnienie rynku obrotu ziemi w Polsce, oznacza to dokładnie tyle, że każdy obywatel UE będzie mógł nabyć w naszym kraju grunty rolne, inwestycyjne, budowlane, etc… , co oznacza że będzie można rozkupić Polską za śmieszne pieniądze, gdyż ziemia w naszym kraju jest bardzo mocno niedoszacowana w stosunku do pozostałych krajów UE. Na swoim blogu udostępniam szczegółowy raport nt. gruntów w Polsce i Europie.

 2. Stanisław pisze:

  Witam,
  Po obejrzeniu Pana komentarza o UE jestem w szoku, że są jednak u nas ludzie, którzy o tym wszystkim trzeźwo myślą, bez pieprzonej polityki!
  Pominął Pan tylko fakt, że tak naprawdę UE kosztuje nas znacznie więcej, bo nie podał Pan kosztów, ile w związku z ekspansją firm zachodnich, upadło naszych firm. Żal patrzeć na ruiny naszych firm, które kiedyś zatrudniała tysiące Polaków, a teraz oni muszą szukać pracy na zachodzie. Zachód ma tanią i dobrą siłę robocza i się z tego naszego członkostwa w UE śmieje. Tacy durni są Polacy! Nasze firmy dawały rzecz bezcenną – pracę Polakom, a wybudowane były z podatków właśnie Polaków. To są ogromne koszty (nieobliczalne) strat Polski za członkostwo w UE.
  Proszę ten temat ciągle poruszać, bo jak tak dalej pójdzie, to ten kraj zniknie z mapy. Dzięki takim ludziom jak Pan, możliwe jest, że Polacy zmądrzeją – co to jest UE.
  Pozdrawiam,
  Stanisław

Zostaw odpowiedźweb stats stat24